Ceceli'de Kalite

Kalite Yönetim Sistemi

1995 yılından bu yana sürekli artan hizmet kalitesi ile varlığını sürdüren Özel Ceceli Okulları, ilk defa 2000 yılında almaya hak kazandığı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile hizmet kalitesini tescillemiş ve bu belgeyi almaya hak kazanan “ilk” okullardan biri olmuştur.
Bu belge kapsamında yapılan çalışmalarda veli memnuniyetleri ölçülmekte ve eğitim öğretim faaliyetlerinin sonuçları değerlendirilmektedir . Ayrıca kalite bilincine sahip kurum çalışanları, ileri düzeyde hijyen şartları ve kapsamlı olarak hazırlanmış ve uygulanan COVID-19 tedbirleri ile “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanmıştır. Eko Okul, Temiz Okul ve Beslenme Dostu Okul…

Eko Okul, Temiz Okul ve Beslenme Dostu Okul…

Özel Ceceli Okulları; Eko Okul, Temiz Okul, ve Beslenme Dostu Okul belgelerine sahip bir kurum olmanın sorunluluğu ile kantindeki yiyeceklerin sağlıklı, temiz ve öğrencilerin gelişimine katkı sağlayacak gıdalardan oluşmasına özen gösterir. Öğrencilerin gıda güvenliği modern ve hijyenik ortamlarda hazırlanan, profesyonel ekipler tarafından kalite kontrolü yapılmış ve kalori dengesi hesaplanmış öğle yemekleri ile sağlanır.